Welcome
Vítejte u Šmejkiho

Vzhledem k jistým názorovým neshodám a způsobu fungování našeho krásného OFICIÁLNÍHO fora jsem se rozhod udělat si na ty moje plky vlastní. Nečekejte takovou bombu, jako jinde, ale snažit se budu - teprv se to učím. Chovejte se tu jako doma. Což doufám, že nemáte v pokojíčku UZInu atakpodobně.

Co se děje

Co se děje

Nový příspěvekby honzasmejkalu » 07 kvě 2015, 09:28

Moc věcí a ani jedna z nich není dobrá :-( Nicméně z většinou z nich se musím porvat sám. Vás se týká pouze jedna jediná:
Donutili mě ve škole, xichti, v rámci nějakého přiblblého výzkumu působení internetových technologií, FB, TW atd. na lidi, možnost jejich ovlivnění, chování bla bla bla vybrat si projekt, na kterém to budu zkoumat :-D Z nějakého mě nepochopitelného důvodu nemůžu použít svoje forum, i když už 6 let běží a dalo by se z něj dost věcí vykoumat, ale MUSÍ se založit nová skupina buď na FB nebo TW. Což mě sere, protože ani jednu platformu nemusím. No, ale co by člověk neudělal pro spokojenost kantora, že... Takže sem musel založit skupina na FB, pokud mi tam budete chodit a něco tam přispívat, budu rád a pomůžete mi. Ale protože tak trochu znám lidi :-D, nechám zatím forum na dobu neurčitou uzavřené. Pokud budou požadavky na něco, co tam bylo a někdo to strašně nutně potřebuje, můžu to nakopírovat na FB, ale je to běs, FB není forum.... Velebnosti, Vy svítíte....
Nechápu, proč mi nechtěj uznat "výzkum" na základě fora..... ach jo
a teď to nejpodstatnější
https://www.facebook.com/groups/913501478672489/
honzasmejkalu
PAN pisálek

Return to Co se děje